Efektivní příprava teplé užitkové vody?

Efektivní příprava teplé užitkové vody?

Představujeme Vám inovativní řadu tepelných čerpadel pro přípravu teplé užitkové vody, tzv. termodynamické nádrže, Panasonic DHW a Airwell TDF Eleo, které slouží k přípravě teplé užitkové vody s vysokou účinností jejího ohřevu. Široké portfolio tepelných čerpadel pro přípravu teplé užitkové vody značek Panasonic a Airwell je výborným řešením, které se přizpůsobí rodinnému domu, popřípadě bytu jakéhokoliv typu.

Technologie

Jedná se o malé tepelné čerpadlo systému vzduch-voda, které převádí energii získanou ze vzduchu chladivovým okruhem do nádrže s teplou užitkovou vodou. Napojení vzduchovodů může být z interiéru i venkovního prostředí.

Portfolio

V nabídce je mnoho verzí. Nástěnný typ je k dispozici s objemem 100 l a 150 l (Panasonic) a podlahový typ s objemem cca 200 l a 270 l (Panasonic + Airwell). Za účelem dosažení ještě vyšší účinnosti jsou k dispozici také verze s doplňkovým výměníkem a lze je připojit k systému přípravy teplé vody ze solární energie.

Panasonic DHW
Airwell TDF a TDF-S Eleo

Proč vyměnit stávající elektrický nebo plynový bojler za termodynamickou nádrž?

  • získáte vysoce účinné tepelné čerpadlo až s COP 4
  • ve srovnání s tradičním elektrickým ohřívačem vody nabízí nižší spotřebu energie až o 72 %
  • účinnost ohřevu je 3x – 4x vyšší než u klasického elektrického bojleru
  • má snadnou instalaci i umístění díky malé instalační ploše
  • je vybavená ochranou před vodním kamenem (zabudovaná hořčíková anoda)

Jaké jsou výhody pro uživatele?

  • výborná náhrada za dosluhující bojlery, uživatelsky velmi jednoduché ovládání, snadná údržba, u vybraných verzí možnost připojení solárního výměníku
  • teplota výstupní vody až 70 °C plní i náročné požadavky na výrobu vody
  • velký LCD display s různými provozními režimy dle potřeb uživatele, automatický režim: inteligentně nastavená hodnota teploty díky sledovaní spotřeby teplé vody, režimy BOOST, ECO a ABSENCE

Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení https://klimatika.cz/kontakty/#obchod nebo Vašeho obchodníka KLIMATIKA jknp s.r.o. pro více informací, zjištění cen a dostupností těchto moderních zařízení.