Klimatizace Panasonic

Březen 1918. Zatímco u nás teprve pomalu vznikalo Československo, o bezmála 9 tisíc km na východ vznikla značka Panasonic. Přesně o 40 let později zaklepala na dveře její první klimatizace, jejíž inovované verze vám přinášíme.

Nástěnné Heatcharge VZ

Nástěnné Etherea Z-XKE

Snadná cesta k prémiové klimatizaci

Nástěnný split ve výkonu 2,05 kW až 7,1 kW. Stylový, oku lahodící design a supertichý chod. Na výběr v čisté, matně bílé a ve stříbrné barvě. Integrovaný Wi-Fi modul. Pokročilé ovládání pomocí telefonu. Kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa. Patentovaná technologie nanoe™ X čistí prostor od mikroorganismů, virů, bakterií a plísní, odstraňuje pachy a pomáhá udržovat vlhkost kůže. Účinnost až A +++. Maximální pohodlí díky Aerowings 2.0 = pohodlnému proudění vzduchu. Inverter+. Konektivita BMS. Infraovladač v balení. Pracuje s chladivem R32.

Nástěnné Etherea Z, XZ

I klimatizace může být luxusní

Nástěnný split Etherea ve výkonu 2,05 kW až 7,1 kW. Inteligentní senzor Econavi. Zabudovaná WiFi. Matná, čistě bílá (Z) nebo stříbrná (XZ) vnitřní jednotka. Technologie nanoe™ X účinně čistí od mikroorganismů, virů, bakterií a plísní, odstraňuje pachy a pomáhá udržovat vlhkost kůže. Pouze 15 minut k dosažení požadované teploty. Supertichá. Příjemný sprchový efekt foukání chladného i teplého vzduchu. Automatický restart, auto režim. Nejvýkonnější systém invertoru Panasonic = Inverter+. Konektivita BMS. Infraovladač CZ-RL511D v balení. Pracuje s chladivem R32, R410A a R22.

Nástěnné TZ

Zlatá střední cesta

Nástěnný split ve výkonu 2 kW až 7,1 kW. Zdravé klima díky filtru PM 2,5. Sprchový efekt foukání chladného i teplého vzduchu. Zabudovaná WiFi. Upravená konstrukce pro jednoduchou instalaci a údržbu. Rotační kompresor R2 = vysoká výkonnost a efektivita. Bez nadměrného vysoušení objektu. Technologie invertoru Inverter. Snadný přístup k venkovní jednotce. Konektivita BMS. V balení infraovladač CZ-RL511D. Pracuje s chladivem R32, R410A nebo R22.

Nástěnné BZ

Nástěnné pro serverovny TKEA

Parapetní UFEAW

Místo radiátoru pod parapet

Parapetní split ve výkonu 2,5 kW až 5 kW. Díky kompaktním rozměrům je vhodnou náhradou za radiátory. Nabízí řadu dalších funkcí, zejména chlazení. Funkce nanoe™ X účinně ničí mikroorganismy, viry, bakterie i plísně, odstraňuje pachy a pomáhá udržovat vlhkost kůže. Snadná údržba vnitřní jednotky díky uchycení předního panelu. Supertichá. Rotační kompresor R2 zaručí vytápění místnosti při -15 °C. Nejvýkonnějšího systém invertoru Inverter+. Konektivita s BMS. Volitelné WiFi. Infraovladač CZ-RL511D v balení. Pracuje s chladivem R32, R410A a R22.

Kazetové UB4EAW

Důmyslné využití kazetového stropu

Kazetový 4-cestný split ve výkonu 2,5 kW až 6 kW. Určený zejména do komerčních objektů. Výkonný režim dosáhne požadované teploty v místnosti do 15 minut. Možnost WIFI. Rotační kompresor R2 přináší vysokou výkonnost a efektivitu. Technologie invertoru Inverter. Konektivita BMS. K jednotce patří dekorační panel (RAL9010), objednává se zvlášť. Infraovladač CZ-RL511D v balení. Pracuje s chladivem R32, R410A a R22.

Kanálové UD3EAW

Skryté řešení klimatizace interiéru

Kanálový split s výkonem 2,5 kW až 6 kW. Určená zejména pro skryté instalace komerčních prostor a interiérů. Nenaruší design místnosti. Volitelné WiFi. Rotační kompresor R2 pro vysokou výkonnost a efektivitu i v extrémních podmínkách. Chlazení až do -15 °C. Technologie invertoru = Inverter. Konektivita BMS. Kabelový ovladač v balení. Pracuje s chladivem R32, R410 a R22.

Multisplity Free Multi Z

Nejširší řada multi split

Multisplitové kondenzační jednotky ve výkonu 3,5 kW až 9 kW pro 2-5 vnitřních jednotek. Vnitřními jednotkami mohou být nástěnné, parapetní, kazetové a potrubní. Vhodné pro vzdálenosti až 80 m. Vysoká účinnost až do -15 °C. Konektivita BMS. Možnost WiFi. 5 let záruka na všechny kompresory venkovních jednotek. Účinnost až A+++. Ovladače v balení vnitřních jednotek. Pracují s chladivem R32, R410A a R22.

Komerční PACi

Klimatizace pro komerční využití

PACi NX Standard s výkonem 2,5 až 14 kW nebo PACi NX Elite s výkonem 3,6 kW až 25 kW. Kompaktní rozměry, nízká hmotnost. Úspora energií a vylepšené pohodlí. Funkce nanoe™ X účinně ničí mikroorganismy, viry, bakterie i plísně, odstraňuje pachy a pomáhá udržovat vlhkost kůže. Snížená hlučnost. Povrchová úprava kondenzátoru Bluefin prodlužuje životnost a zabraňuje korozi. Technologie inventoru Inverter+. Konektivita BMS. 5 let záruky na všechny kompresory. Jednotky PACi lze také napojit jako přímé chlazení vzduchotechnických jednotek pomocí AHU boxu. Pracují s chladivem R32, R410A nebo R22. V balení dálkový ovladač CZ-RTC5B.

VRF systémy

Profesionální řešení pro rozsáhlé objekty

Jednoduché a flexibilní řešení pro komerční a průmyslové objekty. Panasonic nabízí elektrické systémy VRF = ECOi (2trubkový Mini ECOi LZ2, Mini ECOi LE2/LE1, 2trubkový ECOi EX a 3trubkový ECOi EX) a plynové systémy VRF = ECO G (2trubkový ECO G GE3 A 3trubkový ECO G GF3).