+420 736 205 310 | jknp@jknp.cz

O nás

Kvalitní a zdravý vzduch je základním prvkem našeho bytí. Venku je pro každého samozřejmý a snadno dostupný, ale uvnitř budov je potřeba ho vytvořit. Několik výzkumů dokazuje, že vyhovující kvalita vzduchu podporuje efektivnější práci, zdravější způsob života a o několik let delší život. Jedním z důsledků technického pokroku je umělé větrání a klimatizování budov. Nepřetržitý vývoj vzduchotechnických systémů a jejich součástí, přispívá k vytvoření pohodlnějšího a zdravějšího životního prostředí.


Při projektování budov se dnes klade zvláštní důraz na vyhovující výměnu vzduchu a vytvoření energeticky úsporných větracích systémů. Cílem naší společnosti JKNP Proklima Technology s.r.o. je odborná spolupráce na vytvoření moderního vzduchotechnického systému pro každou budovu. Jsme výhradním zastoupením společnosti EUROPAN pro Českou republiku. Naše potrubí se nejlépe přizpůsobí prostoru a tvaru budovy. Je to ideální řešení pro rychlé sestavení moderních větracích systémů budov.


JKNP Proklima Technology

Naše společnost vyrábí předizolované VZT potrubí ze sendvičových panelů Europan, které předřezáváme na CNC stroji speciálně určenému k těmto účelům. Díky softwaru, který naše firma vlastní, dokážeme vyrobit téměř jakékoliv tvarové potrubí dle přání zákazníka s maximální přesností. Každý jednotlivý panel využijeme na maximum s minimem odpadu, čehož ručním vyřezáváním nikdy nelze dosáhnout. VZT potrubí z panelu Europan má spoustu výhod, na rozdíl od potrubí vyrobeného z pozinkovaného plechu, vypadá lépe a je tím pádem esteticky přívětivější pro každý prostor. Předizolované potrubí je mnohem lehčí než plechové a tudíž se s ním lépe manipuluje při instalaci na stavbě a celkově tolik nezatěžuje nosnou konstrukci.


Náklady na výrobu, dopravu a samotnou montáž jsou nižší, než při použití plechového potrubí a to především díky tomu, že odpadá nutnost potrubí obtížně izolovat a ztrácet tak drahocenný čas.


Kontakt

JKNP Proklima Technology

Dolany 77, PSČ 783 16

IČ: 06212697

E-mail: obchod@jknewproduct.cz

Napište nám

Please enter your name.

Please enter your subject.

Please enter your message.

Your message has been sent successfully.

Sorry, error occured this time sending your message.